Про це прес-службі УДЦР повідомила голова Об’єднаної первинної профспілкової організації держпідприємства Любов Пінчук.

Зокрема, вона проінформувала, що у виставці присвяченій 20 річниці створення Українського державного центру радіочастот брало участь 39 чоловік  –  співробітники підприємства, регіональних філій та члени їх родин, які представили понад 100 різноманітних витворів мистецтва.

Цього разу роботи оцінювалися відразу у семи номінаціях, а саме: «Декоративно-прикладне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Фотомистецтво», «Авторська поезія та проза», «Дитяча творчість», «20-річчя УДЦР», «Творчість ветеранів УДЦР».

Визначення переможців конкурсу проводилося за результатами таємного голосування співробітників УДЦР.

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» 1 місце посіла Олена Марченко (Центральний офіс УДЦР), 2 місце – Оксана Андрієвська (Центральний офіс), 3 місце – Еріка Дряшкаба (Центральний офіс).

У номінації «Образотворче мистецтво» 1 місце зайняв Микола Почерняєв (Центральний офіс), 2 місце – Олександр Нестеренко (Центральний офіс), 3 місце – Анатолій Тарасенко (Сумський обласний відділ Північно-східної філії).

У номінації «Фотомистецтво» 1 місце за Євгенієм Стороженком (Північно-східна філія),  2 місце у Сергія Соляника (Сумський обласний відділ Північно-східної філії), 3 місце дісталося Ганні Гудзенко (Харківський обласний відділ Північно-східної філії).

У номінації «Авторська поезія та проза» 1 місце – Лариса Міхай (Рівненський обласний відділ Карпатської філії), 2 місце – Андрій Пестунов  (Північно-східна філія).

У номінації «Дитяча творчість» перемогла Марія Гладун, 13 років (Центральний офіс). На другому місці Поліна Кузьмова, 11 років (Рівненський обласний відділ Карпатської філії). На третьому – Аліна Шаріпанова, 12 років (Центральний офіс).

У номінації «20-річчя УДЦР» 1 місце – Сергій Суський (Центральний офіс),  2 місце – Південно-східна філія УДЦР, 3 місце – Віталій Шкура (Полтавський обласний відділ Північно-східної філії).

У номінації «Творчість ветеранів УДЦР» першою стала Клавдія Крячек (Центральний офіс), 2 місце присуджено Федору Наконечному (Рівненський обласний відділ Карпатської філії), 3 місце – у Тетяни Єкатериничевої (Чернігівській обласний відділ Північно-східної філії).

Крім того, за рішенням журі конкурсу було визначено заохочувальні премії в номінації «Дитяча творчість» Олені Головко, 12 років (Центральна філія), Вікторії Ляшко, 12 років (Центральна філія), Іллі Павлову, 4 роки (Рівненський обласний відділ Карпатської філії) та Софії Харлампієвій, 7 років (Північно-східна філія).

«Приємно, що серед наших працівників є люди, які знайшли себе водночас і в професії, і в творчості. Мистецтво завжди дарує радість і тим, хто творить, і тим, хто споглядає», –  підсумувала  Любов Пінчук.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search