Під час наради юрисконсультів філій Українського державного центру радіочастот, що проходила протягом двох днів, розглянуті питання комплексних методів та технологій стягнення дебіторської  заборгованості, організації договірної роботи на підприємстві, взаємовідносин з правоохоронними і контролюючими органами, а також вимоги антикорупційного законодавства, що вводиться в дію з 01.01.2011 року.

2010-yur-01

Про актуальність і важливість питань, висунутих на порядок денний цих зборів, свідчить той факт, що в проведенні заходу взяли участь керівники та провідні фахівці юридичного управління Національної комісії з питань регулювання зв’язку України. Доповідачами були начальник управління Т. Дацюк, начальник відділу правового забезпечення регуляторної діяльності-заступник начальника управління Т. Дуля, начальник відділу нормативного забезпечення С. Тарапона, начальник сектору претензійно-позовної роботи С. Поташев та головний спеціаліст цього сектору І. Круглюк.

 

Організація наради, обмін досвідом покладалися на начальника юридичного відділу УДЦР В. Автанділова.

 

Учасники наради значну увагу приділили таким аспектам, як забезпечення виконання договорів та зобов’язань, легальна ліквідація проблемної та дебіторської заборгованості і профілактика виникнення боргу, застосування штрафних санкцій тощо.

2010-yur-02

– Розмова, яка відбулася на нараді, – сказав Володимир Автанділов, – безумовно, сприяла підвищенню кваліфікації юрисконсультів УДЦР та його філій. Це стосується, зокрема, й організації ефективної претензійної роботи, й примусового виконання судових рішень через органи ДВС, й відповідальності за проведення перевірок та корупційні правопорушення.

Start typing and press Enter to search