За результатами проведених випробувань європейський орган сертифікації (Республіка Латвія) видав замовнику сертифікат відповідності

Днями на адресу УДЦР надійшов лист, в якому керівництво науково-виробничої фірми «Продекологія» повідомило про те, що отримані від ЦС УДЦР протоколи випробувань, були представлені європейському нотифікованому органу з сертифікації (Республіка Латвія).

За результатами випробувань європейський орган сертифікації видав замовнику сертифікат відповідності СЕ, відзначивши високий рівень підготовки протоколів та якість проведених фахівцями ЦС УДЦР випробувань продукції.

Приємно відзначити, що потенціал Центру з сертифікації з тестування радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, постійно зростає. Відповідно й збільшується й кількість замовників на випробування продукції різних галузей промисловості, у тому числі продукції, що експортується.

Сьогодні Центр з сертифікації УДЦР, є лідером на ринку тестування РЕЗ (ВП). Сучасна матеріально-технічна база, висока компетентність спеціалістів дозволяють ЦС проводити комплексні випробування продукції багатьох галузей промисловості -, зокрема , космічної, машинобудування, транспорту, енергетики тощо.

Ряд випробувань продукції в частині вимірювань параметрів ЕМС, SAR, функціональних параметрів, стійкості до впливу зовнішніх факторів є унікальними для України. Технічна компетентність ЦС, достовірність та обґрунтованість випробувань неодноразово підтверджена проведенням порівняльних випробувань з провідними лабораторіями світу.

ЦС укомплектований висококваліфікованими спеціалістами, має підготовлений штат аудиторів, що дозволяє самостійно проводити комплекс робіт з оцінки відповідності технічних засобів.

Центр з сертифікації УДЦР завжди діє на принципах, що виключають можливість адміністративного, комерційного, фінансового або іншого тиску, що може вплинути на його об’єктивність та неупередженість.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search