Результати досліджень українських спеціалістів запропоновано розглянути на Технічному комітеті ETSI з питань ЕМС та радіоспектра (ETSI ТС –ERM), в Групі мобільних стандартів (ETSI ТС MSG), а також на засіданні Цільової групи з розробки узгоджених Нормативів для сімейства ІМТ за Директивою R&TTE (TFIS).

Днями в м. Копенгаген (Королівство Данія) завершилося 43-е засідання Проектної групи Європейської конференції адміністрацій пошти та телекомунікацій (СЕПТ) з питань радіочастотного моніторингу та дотримання законодавства (FM PT 22).

На запрошення Європейського офісу зв’язку у засіданні Проектної групи брав участь представник Українського державного центру радіочастот.

Під час засідання учасники обговорили проект нового Звіту щодо вимірювання покриття мереж LTE, проект нової Редакції щодо невизначеності вимірювань, питання шкідливого впливу обладнання DECT 6.0 на приймачі базових станцій UMTS, методи оцінювання вихідної потужності FM-передавачів в діапазоні частот 100 МГц.

В ході засідання український фахівець представив учасникам статистичні дані стосовно радіозавад в Україні у 2014 році, для включення їх до результатів опитування адміністрацій зв’язку країн СЕПТ, а також внесок України щодо досвіду УДЦР з реалізації заходів з усунення шкідливого впливу GSM повторювачів на базові станції DCS 1800 у смузі радіочастот 1710-1785 МГц.

Європейські колеги зацікавилися позитивним досвідом УДЦР з реалізації заходів з усунення шкідливого впливу GSM повторювачів на базові станції DCS 1800 і запропонували продовжити ці, а про результати поінформувати учасників на черговому засіданні Проектної групи FM PT 22, яке відбудеться у жовтні 2015 року.

Для довідки: Проектна група з питань радіочастотного моніторингу та дотримання законодавства FM PT 22 входить до складу Робочої групи Європейської конференції адміністрацій пошти та телекомунікацій (СЕПТ) з питань управління спектром WGFM, яка у свою чергу є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі СЕПТ. Серед основних завдань проектної групи FM PT 22 організація та проведення досліджень з моніторингу використання радіочастотного спектру наявними та перспективними радіотехнологіями.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search