Про це йдеться в листі виконавчого директора Євробачення п. Йона Ола Санда (Jon Ola Sand) на адресу генерального директора держпідприємства Володимира Корсуна.

Від імені Європейської мовної спілки він висловив подяку Українському державному центру радіочастот за підтримку та цінний внесок у вирішення питань забезпечення якісної роботи радіоелектронних засобів під час підготовки та проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017.

«Фахівці підприємства оперативно та вчасно у повній взаємодії з представниками Європейської мовної спілки  вирішили питання підбору та присвоєння радіочастот у повному обсязі для роботи всіх засобів радіозв’язку, що використовувалися під час конкурсу», – пише виконавчий директор Євробачення.

Він також зазначив, що завдяки кваліфікованій роботі фахівців УДЦР, вжиттю попереджувальних заходів вдалося досягти того, що під час «червоної доріжки», генеральних репетицій, півфіналів та фіналу не було жодного випадку погіршення якості трансляцій з причини спотворення радіосигналів радіозавадами.

Крім того, п. Йон Ола Санд (Jon Ola Sand) висловив задоволення співпрацею з УДЦР та щиро подякував його керівнику та фахівцям підприємства за кваліфіковану роботу фахівців під час пісенного конкурсу Євробачення-2017.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search