Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» повністю перевело усі допорогові закупівлі товарів (послуг) та робіт на систему електронних торгів PROZORRO.

Відповідний наказ «Про затвердження Порядку проведення процедур закупівель товарів, робіт та послуг, придбання яких не потребує проведення конкурсних торгів відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», через систему PROZORRO» підписано 27 серпня ц.р. керівником підприємства.

Відтепер придбання товарів і послуг на суму до 100 тис. грн. без урахування податку на додану вартість, та робіт – на суму до 1 млн. грн. без урахування ПДВ проводитимуться через систему електронних закупівель.

У коментарі прес-службі УДЦР виконавчий директор підприємства нагадав, що підприємство одним з перших приєдналося до системи PROZORRO, але тоді це сприймалося керівниками структурних підрозділів як експеримент, то віднині ця процедура затверджена наказом.

«Кращий спосіб довести свою рішучість у боротьбі з корупцією під час державних закупівель – перейти від розмов до справи. Ми видали наказ про переведення усіх допорогових закупівель на систему PROZORRO і тепер ніхто на підприємстві не має права проводити закупівлі поза межами системи електронних державних закупівель», – заявив виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич.

Ярослав Янушевич висловив сподівання, що приклад УДЦР у проведенні допорогових закупівель стануть наслідувати інші державні підприємства, які мають намір побороти корупцію у цій сфері та ефективно витрачати державні кошти.

Нагадаємо, що за прогнозами фахівців УДЦР, держпідприємство за рахунок електронних закупівель планує зекономити 20 % коштів, які можна буде в подальшому спрямувати на проекти державного масштабу, зокрема, на впровадження в Україні послуги MNP з перенесення номеру мобільного телефону, оператором якої нещодавно призначено УДЦР.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search