Сьогодні, 15 вересня Український державний центр радіочастот оголосив про початок процедури державної закупівлі Автоматизованої інформаційної системи «Централізована база даних перенесених номерів» для впровадження в Україні послуги MNP. Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив виконавчий директор державного підприємства Ярослав Янушевич, звернувши увагу на те, що відповідне оголошення оприлюднено на веб-порталі з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

«Ми докладемо усіх зусиль, щоб конкурс на   запровадження послуги  перенесення номеру  в Україні пройшов максимально відкрито і прозоро», – зазначив Ярослав Янушевич. 

Він також акцентував увагу на тому, що УДЦР зі свого боку буде всіляко сприяти отриманню максимально повної інформації про цей проект.

«Для інформування потенційних учасників конкурсу ми розмістили на сайті УДЦР техніко-економічне обґрунтування впровадження Централізованої бази даних перенесених абонентських номерів. Крім того, ми готові надати компаніям усі необхідні роз’яснення стосовно процедури закупівлі, що повністю відповідає чинному законодавству України», – наголосив виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич.

 Cлід зазначити, що відповідно до ст.23 Закону України «Про здійснення державних закупівель» фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання пропозицій конкурсних торгів звернутися до УДЦР за роз’ясненнями щодо документації конкурсних торгів.

Як уже повідомлялося, на замовлення УДЦР Український інститут проектування та розвитку інформаційно-комунікативної інфраструктури «Гіпрозвязок» завершив розробку техніко-економічного обґрунтування «Впровадження Централізованої бази даних перенесених абонентських номерів для реалізації послуг перенесення абонентського номера в Україні», яке розміщено на сайті УДЦР за цим гіперпосиланням - http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/np_teo_zvit_prn.pdf

Start typing and press Enter to search