Український державний центр радіочастот  оголосив ще одні відкриті торги – на придбання послуги з фінансового аудиту підприємства.

З текстом оголошення можна ознайомитися на сайті Мінекономрозвитку і торгівлі та на сайті УДЦР за цим гіперпосиланням: http://www.ucrf.gov.ua/zakupivli/vidkryti-torgy/ogoloshennya-pro-provedennya-protsedur-zakupivli/

В коментарі прес-службі підприємства виконавчий директор Ярослав Янушевич наголосив, що УДЦР прагне вести бізнес відкрито і прозоро.

«Постійний фінансовий аудит, результати якого стають надбанням громадськості та наших партнерів, це ознаки успішної європейської компанії та кращий доказ нашого прагнення до відкритості та прозорості в бізнесі», – заявив Ярослав Янушевич.

Виконавчий директор УДЦР також закликав провідні аудиторські компанії взяти участь у відкритому конкурсі на покупку послуги з фінансового аудиту державного підприємства.

Нагадаємо, що 29 травня 2015 року міжнародна аудиторська компанія зі світовим іменем ПрАТ «КПМГ Аудит» надала безумовно-позитивний висновок щодо МСФЗ фінансової звітності УДЦР.

Довідково: Відповідно до Постанови КМУ від 04.06.2015 № 390 про проведення аудиту фінансової звітності суб’єктів господарювання, УДЦР відноситься до другої групи (вартість активів згідно з даними фінансової звітності за останній звітний рік перевищує 250 млн. гривень).

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів 25.11.2015 до 09 год. 30 хв. за київським часом. Розкриття пропозицій конкурсних торгів відбудеться в залі для нарад УДЦР за адресою  – 03179, м.Київ, пр-т Перемоги, 15 км.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search