Про це прес-службі УДЦР заявив виконавчий директор державного підприємства Ярослав Янушевич, коментуючи введення в дію з 1 квітня 2016 року Закону України «Про публічні закупівлі».

Він також зазначив, що підписання Президентом України  Петром  Порошенком цього закону створює умови для суттєвої економії державних коштів, оскільки завдяки електронним торгам, розширенню кола постачальників та тотальному громадському контролю буде повністю зруйновано підвалини корупції.

«Проведення електронних аукціонів, передбачене Законом України «Про публічні закупівлі» унеможливлює будь-які маніпуляції з документацією учасників торгів, а їх переможець може бути визначений в останню хвилину аукціону за найнижчою ціною, що створює реальні умови для суттєвої економії коштів державних підприємств», – зазначив Ярослав Янушевич.

Він також звернув увагу на те, що за новим законом оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, а ціну знижують самі учасники електронного аукціону.

«Якби за цим Законом проходив тендер на закупівлю послуги з впровадження MNP в Україні, то абоненти мобільного зв’язку уже в січні поточного року могли б користуватися цією послугою у тестовому режимі. Натомість ми стали учасниками затяжного процесу оскарження результатів тендеру, зокрема з боку недобросовісних учасників, не дивлячись на абсолютну прозорість та відкритість під час його проведення», – наголосив виконавчий директор УДЦР.

Ярослав Янушевич заявив, що державне підприємство «Український державний центр радіочастот»  повністю готове  до запровадження Закону України «Про публічні закупівлі».

«В очікуванні закону про національну систему електронних закупівель, УДЦР у 2015 році, одним з перших серед державних підприємств долучився до пілотного проекту «PROZORRO» і завдяки обов’язковому переведенню усіх допорогових закупівель на електронну систему закупівель підприємству вдалося заощади понад 200 тисяч гривень», – зазначив виконавчий директор підприємства Ярослав Янушевич.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search