В УДЦР підбито підсумки діяльності підприємства за 6 місяців 2015 року

В Українському державному центрі радіочастот відбулася розширена нарада, присвячена підбиттю підсумків діяльності державного підприємства за 6 місяців 2015 року та обговоренню актуальних питань його подальшого розвитку.

Участь у заході взяли керівництво УДЦР, керівники структурних підрозділів, начальники філій та обласних відділів підприємства.

Генеральний директор УДЦР Володимир Корсун звернув увагу присутніх, що аналіз виконання фінансового плану УДЦР за 1-е півріччя 2015 року, доводить, що завдяки професіональному управлінню та сумлінній праці трудового колективу підприємства, навіть в умовах економічної кризи, підприємство працювало ефективно та прибутково.

За інформацією Володимира Корсуна План чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (робіт, послуг) виконано на 107,5 %. Загальний обсяг сплачених податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів становить 62,5 млн. грн.

Конкретну, ділову тональність підтримали й інші керівники Головного офісу та регіональних філій. Вони акцентували увагу присутніх на можливих шляхах економії фінансових та матеріально-технічних ресурсів та пошуку нових, нестандартних рішень, які сприятимуть підвищенню якості виконаних робіт та наданих послуг гравцям ринку телекомунікацій та мобільного зв’язку.

Наприклад, завдяки оптимізації маршрутів руху мобільних станцій радіоконтролю та жорсткому контролю за використанням пально-мастильних матеріалів вдалося вдвічі скоротити витрати пального у порівнянні з попередніми роками. А завдяки переведенню усіх допорогових закупівель УДЦР на систему електронних торгів PROZORRO підприємство за попередніми розрахунками має зекономити до 20% коштів, передбачених на ці цілі.

Серед інших важливих завдань, які стоять перед колективом УДЦР у другому півріччі це заходи, спрямовані на підвищення якості зв’язку та високошвидкісної передачі даних. На переконання учасників наради саме радіочастотний моніторинг здатний забезпечити своєчасне виявлення та усунення завад, які створюють незаконно діючі пристрої.

Для прикладу було наведено такі факти: фахівцями служби радіочастотного моніторингу у другому кварталі 2015 року було виявлено 1 396 незаконно діючих пристроїв, а за перше півріччя 2 494 НДП, що експерти пов’язують із активною роботою операторів.

При цьому наголошувалося на тому, що УДЦР робить практичні кроки для спрощення та приведення у відповідність діючих процедур в галузі технічного радіоконтролю, як однієї із складових радіочастотного моніторингу для налагодження більш тісних та продуктивних стосунків з операторами. Зокрема, опрацьовуються зміни окремих організаційних технічних процедур з організації та проведення заходів радіочастотного моніторингу.

В ході наради також було відмічено високий фаховий рівень спеціалістів УДЦР, які неодноразово брали участь у спільних заходах з працівниками СБУ та МВС щодо виявлення незаконно діючого телекомунікаційного обладнання, яке використовується не лише з комерційними але й злочинними намірами.

Виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич, підбиваючи підсумки наради зазначив, що заходи спрямовані на структурні зміни Головного офісу підприємства та його філій, реальні кроки з економії фінансових та матеріально-технічних ресурсів дають позитивні результати і цю роботу буде продовжено.

«Для динамічного розвитку підприємства, яке було і залишалося лідером галузі директорату УДЦР та керівникам регіональних філій вже недостатньо просто виконувати свої посадові обов’язки, необхідні сміливі та нелінійні рішення, нові ідеї та підходи для економії ресурсів та оптимізації виробних процесів. Саме таких людей ми будемо всіляко підтримувати та заохочувати», – наголосив Ярослав Янушевич.

Для довідки: За 1-е півріччя 2015 року фахівцями УДЦР підготовлено 138 висновків про можливість ліцензування РЧР України, оформлено та видано користувачам:

  • 10 357 висновків щодо електромагнітної сумісності (ЕМС) РЕЗ та ВП;
  • 23 622 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння;
  • 30 101 дозволів на експлуатацію РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Підрозділами радіочастотного моніторингу здійснено технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 932 533 РЕЗ (ВП) користувачів РЧР, виявлено 990 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ та 2 494 незаконно діючих пристроїв.

На мережах операторів зв’язку виконано 633 заходи технічного контролю (вимірювань) телекомунікаційних мереж та виявлено 235 069 порушень порядку маршрутизації телефонного трафіку, з них 227 813 – усунено операторами мобільного зв‘язку при проведенні вимірювань згідно із протоколами вимірювань, про 6 – повідомлено правоохоронні органи. Переважна частина порушень припадає на мережі мобільного зв‘язку.

За зверненнями суб’єктів господарювання у першому півріччі 2015 року до узагальненої бази даних міжнародних ідентифікаторів кінцевого обладнання внесено 486 490 кодів ІМЕІ мобільних терміналів.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search