Про це повідомив виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько на своїй сторінці у Фейсбук (https://www.facebook.com/profile.php?id=100013305909501)

«MNP таки бути!!! Сьогодні Київський апеляційній господарський суд залишив рішення суду першої інстанції без змін, тобто визнав укладеним між УДЦР та переможцем торгів договір щодо закупівлі послуг з проектування, розроблення, впровадження та технічної підтримки Автоматизованої інформаційної системи «Централізована база даних перенесених номерів», – пише Вадим Гулько.

Він також зазначив, що це великий стрибок з тої невизначеності, у якій перебувала вся спільнота майже рік.

«Ми із задоволенням беремося виконувати це рішення суду і сам договір, щоб кожний українець зміг вже у цьому році відчути усі переваги і можливості послуги перенесення номеру. Отож починаємо новий рік з вірою і на позитиві», – наголосив виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько.

Довідково: 11.01.2017 року у Київському апеляційному господарському суді відбувся розгляд справи за апеляційною скаргою ТОВ “ДІАЛІНК” на рішення Господарського суду м. Київ від 21.10.2016 у справі 910/1616541/16 за позовом ТОВ «Ес Ай Центр» до Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» (третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: ТОВ «Діалінк»).

За результатами розгляду рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Нагадаємо також, що Рішенням Господарського суду міста Києва від 21.10.2016 у справі   № 910/16541/16 позовні вимоги ТОВ «Ес Ай Центр» задоволено частково. Вирішено визнати укладеним між Державним підприємством «Український державний центр радіочастот» та Товариством з обмеженою відповідальністю «Ес Ай Центр» як переможцем процедури закупівлі «Код 62.01.1. Послуги щодо проектування та розробляння в сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої системи «Централізована база даних перенесених номерів») (оголошення № 227811 від 12.11.2015 року») договір щодо закупівлі послуг з проектування, розроблення, впровадження та технічної підтримки Автоматизованої інформаційної системи «Централізована база даних перенесених номерів» (АІС ЦБД ПН) в редакції, поданій до суду першої інстанції.

Start typing and press Enter to search