Нагадаємо, на початку лютого 2018 року Український державний центр радіочастот за допомогою електронного кабінету користувача нового Порталу впровадив електронні послуги з оформлення та видачі висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та дозволів на експлуатацію за наступними технологіями: цифровий стільниковий радіозв’язок (заявочні форми РР-2, РР-3), широкосмуговий радіодоступ (БС-2, БС-3) та радіорелейний зв’язок (РС-2, РС-3).

Перш за все, щоб отримати доступ до Порталу, замовнику послуг необхідно отримати електронний цифровий підпис* (ЕЦП) та визначити роль користувача. Це може бути «менеджер Замовника», який створює, редагує, роздруковує та зберігає проекти заявочних документів в електронній формі    (е-заява) на Порталі, або «керівник», який підписує е-заяви ЕЦП та направляє їх до УДЦР.

Для отримання доступу користувачів до Порталу слід звернутися до УДЦР, вказавши у листі такі дані: електронну адресу, ПІБ, посаду, роль, яку буде виконувати на Порталі користувач – менеджер або керівник, реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), контактний телефон та назву акредитованого центру сертифікатів ключів (АЦСК), де був отриманий ЕЦП.

Після ідентифікації, користувач отримує доступ до е-кабінету та можливість вибору необхідної е-послуги для формування е-заяви та введення даних у декілька етапів, адже на Порталі є функція «зберегти чернетку». Після оформлення е-заяви, користувач, якому належить роль «Керівник», повинен підписати її своїм електронним цифровим підписом та направити до УДЦР.

По завершенню реєстрації е-заяви, стан і етапи її опрацювання можна відслідковувати на Порталі у режимі онлайн. Жовтий колір означатиме «процес триває», зелений – «процес закінчено успішно», червоний – «негативне рішення».

Для детальнішого ознайомлення пропонуємо переглянути на Порталі https://my.ucrf.gov.ua/ Посібник зовнішнього користувача.

Наразі триває впровадження інших електронних послуг з оформлення та видачі дозвільних документів що передбачені рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0057-13.

 

*електронний цифровий підпис можна отримати безкоштовно у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів.

 

портал полуг - інфографіка-26.02-інтернет

 

26 лютого 2018

Start typing and press Enter to search