про інтернет бізнес та маркетинг в соціальних медіа

Центр із сертифікації УДЦР розпочав тестування чергової лінійки квадрокоптерів, які потрапляють в Україну, на відповідність вимогам Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого обладнання.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 р. № 679, якою затверджено цей регламент, безпілотні літальні апарати, дрони, квадрокоптери повинні відповідати вимогам щодо забезпечення безпеки споживачів, електромагнітної сумісності та ефективного використання радіочастотного ресурсу.

Оцінка відповідності передбачає проведення комплексу випробувань. Вихід параметрів пристроїв за межі, визначені Планом використання радіочастотного ресурсу України, може завадити операторам широкосмугового радіодоступу, радіорелейним станціям та іншим користувачам РЧР, зазначають у Центрі із сертифікації УДЦР.

На сьогодні в квадрокоптерах для управління та передачі інформації використовують радіотехтехнології широкосмугового радіодоступу в діапазоні частот 2400…2483,5 МГц. Крім того, для передачі відеосигналу з відеокамери може застосовуватись стандарт IEEE 802.11a/n (WiFi: 5 150-5 350; 5 470 – 5 670; 5 725 – 5 850 МГц). В найбільш складних моделях у діапазоні частот 5 737 – 5 808 МГц може здійснюватись передача службової інформації між кількома пультами дистанційного керування.

Нагадаємо, Державна авіаційна служба оприлюднила рекомендації власникам безпілотників, в яких застерігає від пілотування дронів над скупченнями людей – під час спортивних заходів, фестивалів і концертів.

 

Start typing and press Enter to search