Міністерство юстиції України зареєструвало Рішення Національної комісії з питань регулювання зв’язку України № 238 від 27.05.2010 року „Про затвердження Змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для експлуатації яких не потрібні дозволи на експлуатацію”.

 

Документом передбачено створення сприятливих умов для користувачів радіочастотного ресурсу України, які надають та отримують телекомунікаційні послуги за допомогою сучасних радіомереж передачі даних. Зокрема, до Переліку включено обладнання радіодоступу IEEE 802.11n, використання якого на бездозвільній основі забезпечить громадян високошвидкісним безпроводовим доступом до мережі Інтернет, у тому числі з використанням мережі WiFi Hotspot всередині приміщень (готелі, кафе, бари, аеропорти тощо) із максимальною швидкістю передачі даних (до 600 Мбіт/с).

 

Також до Переліку РЕЗ та ВП, на які дозволи УДЦР не потрібні, включено абонентські станції (термінали) радіотехнологій мультисервісного доступу у діапазонах 10.5 ГГц, 12.0 ГГц та 25.0 ГГц.

 

З повним текстом Рішення НКРЗ № 238 від 27.05.2010 року можна ознайомитися тут:  “Про затвердження змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для експлуатації яких не потрібні дозволи на експлуатацію”.

Start typing and press Enter to search