Адміністрація Українського державного центра радіочастот напередодні Дня незалежності України зустрілася з ветеранами праці підприємства. На їх адресу від керівництва та усього колективу УДЦР пролунали щирі вітання із святом, а також слова вдячності всім, хто писав історію УДЦР, хто в різні роки самовіддано виконував визначені завдання  і нарощував виробничі показники. Розповіли ветеранам й про сьогоднішні досягнення підприємства та перспективи його розвитку, побажали  всім щастя, здоров’я, родинного добробуту.

2012-08-22-01

Заступник голови первинної профспілкової організації УДЦР Галина Лопаткіна також висловила багато теплих слів присутнім пенсіонерам, а потім привітала Надію Степанівну Ковтун з круглою датою від дня народження та вручила їй цінний подарунок. Надія Степанівна багато років пропрацювала на підприємстві, пройшла трудовий шлях від радіооператора до начальника відділу.

 

Радість з ювіляром розділили й Віталій Іванович Мігач, який прийшов на підприємство у 1950 році, та Світлана Христофорівна Трубачьова, що почала працювати тут з 1959 року. За весь час вони не змінювали місця роботи, залишались вірними трудовому колективу.

2012-08-22-02

 

Ветерани подякували керівництву УДЦР за турботу про них, а також просили передати всім працівникам підприємства, що пишаються нинішньою молодою зміною, цінують її професіоналізм і бажають подальших успіхів  в реалізації виробничих та життєвих планів.

Start typing and press Enter to search