Сьогодні, 27 жовтня, під час 11-го пленарного засідання Повноважної конференції Міжнародного союзу електрозв’язку відбулися вибори 12-ти членів Радіорегламентного комітету МСЕ та країн-членів Ради МСЕ.

Від регіону С „Східна Європа та Північна Азія” на 2 посади членів РРК балотувалось 5 кандидатів – представників Азербайджану, Казахстану, Російської Федерації, Сербії та України. На посаду члена РРК від України було висунуто директора з питань радіочастотних присвоєнь УДЦР Євгена Хаірова.

О 7-й годині ранку за київським часом головуючий ПК-14 пан Вонкі Мін (Республіка Корея) оголосив результати виборів до РРК та Ради МСЕ.

За результатами голосування 168-ми країн, що мали право голосу, на посаду члена РРК від Регіону С було обрано представника України.

Обрання Євгена Хаірова на високу посаду стало можливим завдяки його особистому внеску в роботу таких міжнародних організацій як МСЕ та СЕПТ, високому авторитету в професійних колах, а також послідовним зусиллям Держспецзв’язку, НКРЗІ, УДЦР та МЗС України, які провели значну попередню роботу з просування його кандидатури.

Участь представника УДЦР у роботі Радіорегламентного комітету Міжнародного союзу електрозв’язку є визнанням досвіду держави у питаннях регулювання користуванням радіочастотним ресурсом України.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search