Сьогодні в Українському державному центрі радіочастот відбулася чергова нарада з керівниками структурних підрозділів УДЦР. Але цього разу вона була дещо особливою. Річ у тому, що в ній брали участь начальники філій УДЦР, які знаходилися … в своїх робочих кабінетах. В той же час „регіонали” мали змогу одночасно чути й бачити Павла Слободянюка, який, у свою чергу, тримав і їх на зв’язку.

 

Відеоконференцію Павло Васильович розпочав з того, що поздоровив начальника Хмельницької філії Михайла Третяка з днем народження.

 

В подальшому нарада проходила за встановленим планом. До присутніх і тих, хто знаходився за сотні кілометрів від Києва,  було доведено зміст нових нормативних документів, звернуто увагу на необхідність більш тісної співпраці з представниками Державної інспекції зв’язку та відповідального ставлення до виконання завдань, визначених виробничим і фінансовим планами. З цього року, як відзначалося, вводяться в дію більш жорсткі вимоги до виробничих показників структурних підрозділів.

 

Павло Слободянюк також наголосив на недостатній роботі у філіях з абонентськими засобами доступу до базових станцій, необхідності підвищення фахової підготовки працівників та більш серйозного ставлення до розв’язання соціальних проблем.

 

Окремо йшлося про нагальну потребу скоротити обсяги використання  природного газу, вжити заходи для покращення енергозбереження, переходу на використання альтернативних джерел електроенергії.

 

Треба зазначити, що проведення відеоконференції стало можливим завдяки зусиллям фахівців управління телекомунікацій. Започаткування сучасних технологій дозволить підвищити оперативність в роботі всіх структурних підрозділів УДЦР, покращити координацію їх діяльності та контроль за станом справ на місцях. Крім того, як показало перше випробування системи, такий підхід зближує людей, дає їм можливість, так би мовити, безпосередньо брати участь в реалізації важливих завдань, поставлених перед Українським державним центром радіочастот.

Start typing and press Enter to search