Спеціалісти УДЦР разом з волонтерами МБФ «Життя з надлишком» 26 жовтня відвідали вихованців Таращанського навчально-реабілітаційного центру. Відчувати добро серцем та дарувати його дітям стало гарною традицією на підприємстві.

Небайдужі до проблем дітей з особливими потребами працівники УДЦР не перший рік надають гуманітарну допомогу – іграшки, солодощі, канцтовари.

Таких у Таращанському НРЦ на сьогодні налічується понад 100.

Дітлахи також з радістю сприймають вистави, театральні сценки та ігрову форму комунікації, тому щоразу до поїздок долучаються різні актори та творчі колективи. Натомість, коли закінчується диво-спектакль, діти розповідають гостям та артистам про свої мрії, бажання і цілі.

На думку керівника профспілки УДЦР Любові Пінчук, підтримка благодійних справ та надання допомоги дітям з особливими потребами має бути справою кожного з нас.

«Кожен з дітлахів щоразу отримує подарунок, проте, справа навіть не в дарунках, а у душевному спілкуванні та теплих обіймах, яких так не вистачає цим дітям. Якщо ви маєте бажання їх підтримати та передати солодощі в Таращанський НРЦ – двері профспілки завжди відкриті», – зазначила Любов Пінчук.

 

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search