У коментарі прес-службі держпідприємства генеральний директор УДЦР Володимир  Корсун повідомив, що колектив підприємства успішно виконав основні виробничі завдання.

      «Так, у дохідній частині план виконано на 108,3%, при цьому приріст доходів у порівнянні з отриманим підприємством у 2017 році, склав на рівні 22,1%», – розповів він.

       За словами Володимира Корсуна, основним чинником покращення фінансових показників, стало виконання завдань, пов’язаних з впровадженням в Україні технології радіозв’язку 4G.

       За шість місяців поточного року УДЦР перерахував майже 79 млн грн  податків, зборів та інших обов’язкових платежів у бюджети всіх рівнів та державних цільових фондів. За цей же період капіталовкладення на розвиток матеріально-технічної бази підприємства склали 41,5 млн грн.

       Генеральний директор зауважив, що капітальні інвестиції сформовані за рахунок власних коштів та жорсткого контролю фінансових витрат, зокрема, за допомогою системи PROZORRO. За півріччя економія при закупівлях – понад 13 мільйонів.

      Дбають на підприємстві, яке забезпечує роботою понад 1000  працівників, й про підвищення соціальних стандартів. Приріст середньомісячної заробітної плати до відповідного періоду минулого року становить 16,2%, відсутня заборгованість по зарплаті.

      Генеральний директор відзначив, що підсумки роботи держпідприємства дають підставу очікувати, що таку ж позитивну динаміку росту буде збережено і у другому півріччі.

     «Жити минулими заслугами – це  не наша стратегія. Ми повинні дбати про ефективність роботи підприємства у майбутньому», – наголосив Володимир Корсун.

      З підсумками виробничої діяльності Українського державного центру радіочастот за перше півріччя 2018 року можна ознайомитися за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/08/PIDSUMKI-roboti-za-1-pivrichchya-2018-prezentatsiya.pdf

01-ПІДСУМКИ роботи 2017-виробничі показники

08 серпня 2018

Start typing and press Enter to search