Цими днями у Державному університеті телекомунікацій Міністерства освіти та науки України проходить регіональний семінар  Міжнародного союзу електрозв’язку для країн Європи та СНД «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G».

Організаторами заходу виступили Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) та зазначений учбовий заклад.

У заході беруть участь представники міністерств та відомств, регуляторних органів,  телекомунікаційних операторів, вищих та загальноосвітніх учбових закладів, виробників телекомунікаційного обладнання, дослідницьких інститутів та інших зацікавлених організацій держав членів та асоційованих членів МСЕ.

У рамках конференції з доповіддю «Про діяльність УДЦР з підготовки радіочастотного ресурсу до впровадження систем зв’язку 4G-го та 5G-го поколінь» виступив генеральний директор Українського державного центру радіочастот Володимир Корсун.

Під час семінару учасники також планують розглянути законодавчі та регуляторні питання, які стимулюватимуть розвиток мереж 4G та 5G, прикладні технології  найближчого майбутнього – інтернет речей, інтелектуальні транспортні системи, роботизацію, блокчейн та обговорити актуальні проблеми кібербезпеки при впровадженні цих технологій.

Регіональний семінар триватиме до 16 травня 2018 року.

_MG_9850_MG_9803_MG_9787_MG_9829_MG_9805

 

15 травня 2018

 

 

 

 

 

Start typing and press Enter to search