У Державному університеті телекомунікацій відбувся черговий випуск студентів.

Серед почесних гостей заходу був також і генеральний директор УДЦР Володимир Корсун.

В коментарі прес-службі держпідприємства він відзначив, що галузь зв’язку отримала молодих розумних українців, які забажали пов’язати своє життя з інформаційними технологіями. Робота фахівців відповідного напрямку є досить важливою, тому потребує інтелекту, знань та енергії молоді.

Володимир Корсун повідомив, що в УДЦР зацікавлені у більш тісному співробітництві з профільними вищими учбовими закладами.

«Партнерство з ними може відбуватися як в плані обміну сучасними теоретичними розробками, проведенні навчальних практик так і стажувань студентів випускних курсів з подальшим працевлаштуванням кращих випускників в структурних підрозділах центру. Для цього в УДЦР відпрацьовується відповідне положення, яке стане фундаментом майбутнього професійного зростання студентів», – наголосив Володимир Корсун.

В даний час в Українському державному центрі радіочастот працюють 72 випускника Державного університету телекомунікацій (колишній Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій), 22 – Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова, 40 – Національного авіаційного університету та 29 – Київського коледжу зв’язку.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search