За словами генерального директора УДЦР Володимира Корсуна, з 1 липня 2018 року в Україні очікується запуск мереж новітньої радіотехнології «міжнародний рухомий (мобільний) зв’язок IMT» (4G/LTE) в діапазоні 1800 МГц.

       Впровадження 4G здійснюється відповідно до Указу Президента України №445/2015 «Про забезпечення умов для впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління» та Розпорядження Кабінету Міністрів №1232 «Про затвердження плану заходів щодо впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління»

       “УДЦР доклав чимало зусиль аби всі три оператори мобільного зв’язку могли вчасно виконати завдання державної ваги і з початку липня розпочати експлуатацію базових станцій  згідно нових ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України. Цими днями йшов інтенсивний процес розрахунків електромагнітної сумісності  та оформлення дозвільних документів для впровадження 4G. Станом на 27 червня УДЦР видав операторам мобільного зв’язку дозвільні документи для запуску в Україні з 1 липня близько 4800 базових станцій стандарту  4G/LTE в діапазоні 1800 МГц.», – зазначив Володимир Корсун.

         За словами генерального директора, оператори продовжують процес розширення мереж 4G/LTE в Україні і активно звертаються до УДЦР з новими заявочними документами.

       «Найближчим часом, у перший тиждень липня, УДЦР здійснить розрахунки електромагнітної сумісності та оформить дозвільні документи на експлуатацію ще близько 3 500 базових станцій 4G/LTE у відповідності до заявочних документів операторів, які були подані раніше», – додав Володимир Корсун.

        Нагадаємо, що три тижні тому від Генерального штабу ЗС України почали надходити погодження нових частотних присвоєнь базових станцій GSM/DCS-1800 операторів мобільного зв’язку. Операторам вже видано понад 22000 нових дозволів на експлуатацію базових станцій GSM/DCS-1800.

Також про це у відео: https://www.youtube.com/watch?v=XFytxUKk27I

27 червня 2018

Start typing and press Enter to search