Про це вчора у вечірньому ефірі «Громадського радіо» сказав генеральний директор Українського державного центру радіочастот Володимир Корсун.

Він також повідомив, що підготовка до виконання специфічних завдань під час «Євробачення-2017», покладених на УДЦР, розпочалася ще наприкінці літа 2016 року. У відповідні терміни потрібно було розробити план опрацювання частотних присвоєнь для радіозасобів, здійснити підбір частот, видачу дозволів на визначені частоти, а також забезпечити контроль усіх РЕЗ конкурсу для їх беззавадової та безперешкодної роботи під час репетицій та трансляції самого пісенного конкурсу.

Володимир Корсун нагадав, що для забезпечення «Євробачення-2017» якісним, беззавадовим зв’язком було створено мережу постів технічного радіоконтролю.

За його словами, виконання робіт проводиться у тісній співпраці з представниками Національної поліції, Національної суспільної телекомпанії України (НСТУ), Європейської мовної спілки, Робочої групи з координації заходів безпеки, а також інших компаній та відомств, які забезпечують проведення заходу.

Більш детально про роботу фахівців УДЦР під час «Євробачення-2017» можна дізнатися за цим посиланням: https://hromadskeradio.org/programs/hromadska-hvylya/yevrobachennya-bez-radiozavad-yak-fahivci-derzhavnogo-centru-radiochastot-pracyuyut-v-mvc

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search