7 червня у Києві розпочала роботу триденна регіональна конференція Міжнародного союзу електрозв’язку «Перспективи надання послуг на основі мереж пост-NGN, 4G та 5G. Організаційні і технічні рішення щодо їх побудови та захисту».

Організаторами заходу виступили Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) та Державний університет телекомунікацій Міністерства освіти та науки України.

У своєму вітальному слові генеральний директор Українського державного центру радіочастот Володимир Корсун зазначив, що розвиток технологій неможливий без розвитку науки та якісної освіти, високий рівень якої забезпечує Державний університет телекомунікацій, на базі якого проходить регіональна конференція МСЕ.

Під час другої сесії, присвяченій нормативним і регуляторним особливостям надання послуг на основі мереж пост-NGN, 4G та 5G, керівник УДЦР виступив з доповіддю щодо регуляторних аспектів впровадження систем рухомого (мобільного) зв’язку в Україні і діяльності підприємства у цьому процесі.

Учасники міжнародного заходу планують розглянути технічні проблеми конвергенції мереж діючих операторів зв’язку, організаційно-економічні аспекти надання послуг на основі мереж пост-NGN, 4G і 5G та актуальні проблеми кібербезпеки при впровадженні цих технологій.

 

Конференція триватиме до 9 червня 2017 року.

 

 

IMG_0021IMG_0009DSC_0168

 

Start typing and press Enter to search