На цьому наголосив генеральний директор УДЦР під час зустрічі зі студентами та професорсько-викладацьким складом радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. І Сікорського».

Побувавши на екскурсії підприємством, допитливі майбутні спеціалісти послухали лекцію на тему «Регулювання використання радіочастотного ресурсу в Україні», відвідали безлунну камеру випробувального центру, центр управління радіочастотним моніторингом, вперше побачили, як працюють мобільні станції РЧМ.

Цікавим спостереженням стало й те, що молодь не просто цікавиться, а й бачать себе у технічних професіях. Найуважніші та найдопитливіші студенти по закінченню екскурсії отримали приємні сюрпризи з символікою УДЦР.

Професорсько-викладацький склад інституту подякував керівництву та усім  фахівцям підприємства за відкритість до співпраці та за організацію такого корисного, інтерактивного дня відкритих дверей для студентства.

Сподіваємось, що подібні освітньо-просвітницькі екскурсії надихнуть підростаюче покоління обирати цікаві технічні професії у майбутньому.

Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=x4xGOEWnCxo

Start typing and press Enter to search