23 серпня в Українському державному центрі радіочастот відбулися урочистості з нагоди 25-ої річниці Незалежності України.

З вітальним словом до трудового колективу звернувся генеральний директор державного підприємства Володимир Корсун.

Він, зокрема, відзначив, що у цей святковий день хочеться просто і сердечно звернути увагу працівників до найвагомішої цінності, що має плекати в душі кожен справжній патріот – любові до Батьківщини. До цінності, заради якої справжній патріот віддасть своє життя не вагаючись.

«І саме зараз, в лихі часи, коли Батьківщину шматує ворог і вона втрачає найкращих своїх синів, я дуже прошу кожного з вас особисто стати частинкою і запорукою величі і могутності нашої держави, нашої Батьківщини, нашої України, її справжньої Свободи та Незалежності», – наголосив Володимир Корсун.

Керівник підприємства також висловив вдячність усім працівникам, хто виконував і продовжує виконувати обов’язок по захисту територіальної цілісності держави у лавах Збройних Сил України, хто виконував і продовжує виконання спеціальних завдань Штабу АТО на території Донецької та Луганської областей.

Крім того, він подякував усім працівникам УДЦР, хто самовідданою працею у повсякденній кропіткій роботі по здійсненню присвоєнь радіочастот, проведенню радіочастотного моніторингу, виявленню та усуненню дії джерел радіозавад, забезпеченню електромагнітної сумісності, сумлінною сплатою податків державі, що становила у 2015 році 157,3 млн.грн., а у першому півріччі 2016 року – 63,9 млн. грн. забезпечує стрімке зростання інформаційно-телекомунікаційної галузі.

За сумлінну та високоефективну працю, якісне виконання службових обов’язків, вагомі особисті трудові досягнення та з нагоди 25-річчя Незалежності України велику групу працівників підприємства нагороджено відзнаками, грамотами та оголошено подяки.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search