Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив генеральний директор держпідприємства Володимир Корсун.

Він, зокрема, зазначив, що під час підготовки та проведення в Україні пісенного конкурсу «Євробачення-2017» на УДЦР покладені відповідальні завдання, одне з яких – забезпечення беззавадової роботи радіоелектронних засобів під час проведення та трансляції пісенного конкурсу.

Як відзначив Володимир Корсун, заходи з радіочастотного контролю будуть здійснюватися у посиленому режимі, адже необхідно повністю виключити дію завад від радіоелектронних засобів як у самому павільйоні, так і на прилеглій до місця проведення пісенного конкурсу території.

«Ми добре розуміємо, наскільки важливою є надійна робота засобів зв’язку всіх служб, що будуть забезпечувати проведення та трансляцію європейського пісенного конкурсу. Тому для реалізації цього завдання УДЦР створює мережу постів радіоконтролю», – сказав керівник держпідприємства.

Фахівцям УДЦР під час підготовки до «Євробачення-2017» також належить виконати процедуру розгляду заявок на використання радіоелектронних засобів та надання іноземним користувачам дозволів на їх експлуатацію.

Володимир Корсун зауважив, що станом на 26 квітня видано вже понад 700 дозволів на експлуатацію РЕЗ відповідно до «Порядку експлуатації іноземними користувачами радіоелектронних засобів на період підготовки та проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017», погодженого та затвердженого УДЦР та НСТУ.

«В робочому порядку ми уточнили перелік технічних засобів, які планується задіяти, їх типи, основні технічні характеристики, орієнтовну кількість засобів, потребу в радіочастотному ресурсі. На підставі цих даних ми направили представникам компаній свої пропозиції щодо можливих номіналів та смуг радіочастот, які можна буде використовувати під час конкурсу», – сказав Володимир Корсун.

Слід нагадати, що фахівці УДЦР мають успішний досвід у проведенні відповідних робіт під час масштабних культурно-спортивних заходів в Україні. У 2012 році вони забезпечили беззавадовий зв’язок під час європейського футбольного чемпіонату «ЄВРО-2012».

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search