Днями в м. Копенгагені звершилося перше засідання Проектної групи А Європейської конференції адміністрацій зв’язку з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку – 2019.

У міжнародному засіданні брали участь понад 40 делегатів, які представляли адміністрації зв’язку, регуляторні органи та органи управління користуванням радіочастотним ресурсом з 12 держав-членів СЕПТ, а також Міжнародний союз електрозв’язку, Європейський офіс з питань зв’язку та інші зацікавлені телекомунікаційні організації.

Від України у заході брав участь заступник директора департаменту радіослужби УДЦР Дмитро Проценко, який є Координатором СЕПТ з пункту 8 порядку денного ВКР-19.

Основною метою заходу було обговорення питань щодо спільних досліджень країн Європи з формування попередньої позиції СЕПТ з пунктів порядку денного ВКР-19, які пов’язані з фіксованими і рухомими широкосмуговими застосуваннями, науковими питаннями, зокрема, щодо моніторингу ресурсів Землі, клімату, погоди тощо, а також регуляторними питаннями з гармонізації використання спектру і актуалізації Регламенту радіозв’язку.

Як координатор СЕПТ Дмитро Проценко представив учасникам Проектної групи вхідний внесок та очолив роботу редакційної групи з обґрунтування  попередньої позиції  Європейської конференції адміністрацій зв’язку СЕПТ на Всесвітню конференцію радіозв’язку – 2019.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search