Фахівці Кримської філії УДЦР спільно з представниками Кримського відділу Державної інспекції зв’язку, Міністерства внутрішніх справ в м. Ялта та м. Євпаторія провели перевірку правильності користування радіочастотним ресурсом України власниками РЕЗ маломірних суден.

 

В ході заходів в місті Ялта виявили експлуатацію радіоелектронних засобів без дозвільних документів на плавзасобах „Кристина”, „Анжеліка” та „Сокіл”. Співробітники Кримського відділу ДІЗ склали протоколи про адміністративні порушення. В Євпаторії не виявили РЕЗ, які використовуються на маломірних судах без дозволів на експлуатацію.

 

Проведені заходи дали позитивний результат: до Кримської філії УДЦР від власників РЕЗ надійшли заяви на оформлення дозволів на експлуатацію цих засобів.

 

Український державний центр радіочастот нагадує власникам морських і річкових суден, що експлуатація РЕЗ та ВП в Україні здійснюється на дозвільній основі і що дія Закону України «Про радіочастотний ресурс України» розповсюджується на радіоелектронні засоби всіх радіотехнологій. Використання РЕЗ без дозвільних документів є грубим порушенням законодавства і тягне за собою відповідальність.

Start typing and press Enter to search