Бюро радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) циркулярним листом повідомило про затвердження Рекомендації МСЕ-R SM.1603-2 „Перерозподіл спектру як метод управління користуванням спектром на національному рівні“.

Необхідно зазначити, що вагомий внесок в розробку цих Рекомендацій зробили й фахівці УДЦР, які в січні 2014 року на засіданні Робочої групи 1В „Методики управління спектром та економічні стратегії“ Сектору радіозв’язку МСЕ, представили внесок України щодо досвіду держави з питань перерозподілу спектру.

Матеріали внеску увійшли до тексту Рекомендації як окремим додатком. Текст Рекомендації розміщено на веб-сайті Міжнародного союзу електрозв’язку.

Під час січневого засідання РГ 1В фахівці УДЦР також представили внесок України стосовно змін до Довідника МСЕ з управління спектром. Інформація, яку надали українські спеціалісти, увійшла до останньої редакції Довідника. Зазначений Довідник схвалено на червневому засіданні Дослідної комісії „Управління користування спектром“ Сектору радіозв’язку МСЕ.

МСЕ опублікує Довідник найближчим часом.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search