Національна комісія з питань регулювання зав’язку України затвердила Положення про надання дозволів на ввезення з-за кордону в Україну радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Документ розроблено відповідно до статей 14, 16, 25 та 29 Закону України «Про  радіочастотний ресурс України». Після державної реєстрації у Міністерстві юстиції України він поширюватиметься на всіх фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які здійснюють ввезення, отримання в поштових відправленнях з-за кордону (в тому числі кур’єрською поштою) РЕЗ і ВП, що призначені для застосування на території України в смугах радіочастот загального користування.

 

Роботи (послуги), пов’язані з підготовкою та наданням дозволів на ввезення РЕЗ та ВП, виконуватимуться Державним підприємством „Український державний центр радіочастот” на договірних засадах відповідно до Тарифів на роботи (послуги) УДЦР, пов’язаних з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу, затверджених рішенням НКРЗ від 11.12.2008 року №1256 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 25.12.2008 року за №1238/15929.

 

Передбачено, що протягом 90 календарних днів від дати набрання чинності цим рішенням, дозволи на авторизовані поставки терміналів з-за кордону видаватимуться УДЦР незалежно від наявності їх маркування захисним знаком.

Особливістю нового положення, яке незабаром буде введено в дію, є істотне спрощення порядку ввезення радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, процедури одержання дозволів, а також скорочення термінів їх видачі.

Start typing and press Enter to search