ПРИВІТАННЯ
Генерального директора Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» представникам засобів масової інформації з нагоди Дня журналіста

Дорогі друзі!

Вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста. Своєю щоденною працею ви створюєте інтелектуальний простір для розбудови держави та громадянського суспільства. Ваша праця вкрай відповідальна і затребувана людьми.

Щиро дякую  кожному з вас за увагу до Українського державного центру радіочастот, за об’єктивне  висвітлення діяльності підприємства, його проблем і здобутків, інформаційну підтримку наших ініціатив, спрямованих на розвиток галузі зв’язку та ринку телекомунікацій. Це надихає трудовий колектив на нові звершення та перемоги.

Бажаю вам успіхів у творчому пошуку, натхнення, щастя, здоров’я, здійснення нових задумів та удач, сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших задумів та планів, злагоди та достатку вам і вашим родинам!

 

З повагою,


Генеральний директор

Українського державного

центру радіочастот                                                                                         Володимир Корсун

Start typing and press Enter to search