Сьогодні у світі відзначається День системного адміністратора. Він святкується з 2000 року в останню п’ятницю липня, як подяка працівникам, які оперативно та якісно підтримують працездатність любої організації чи підприємства.

Зараз важко уявити собі діяльність Українського державного центру радіочастот без фахівців цієї професії.

Саме завдяки людям цієї складної професії на підприємстві постійно підвищується ефективність системи управління, спрощуються процеси надання послуг громадянам та суб’єктам господарювання, здійснюється повномасштабний реінжиніринг та автоматизація виробничих процесів.

Сьогодні спеціалісти Департаменту ІТ активно працюють над розвитком інформаційно-комунікаційної інфраструктури, впровадженням новітніх технологій обробки інформації та доступу до неї, створенням та вдосконаленням інформаційних компонентів з автоматизації діяльності підприємства.

Значний вклад робиться у впровадженні сервіс-орієнтованих технологій управління даними радіочастотних присвоєнь та радіочастотного моніторингу, створенні на їх основі концептуально нових електронних сервісів для забезпечення надання користувачам радіочастотного ресурсу послуг УДЦР в електронному вигляді.

Наші системні адміністратори ті ж самі лікарі швидкої допомоги  – можуть швидко та точно визначити діагноз і провести ефективну терапію будь-якому технічному збою.

Дякуємо Вам за складну та необмежену часом роботу! Бажаємо Вам і надалі поглиблювати свою майстерність та знання у обраному напрямку інформаційних технологій. Нехай збуваються всі ваші мрії.

P.S. Якщо ви бажаєте працювати в Департаменті ІТ Українського державного центру радіочастот, одного з провідних підприємств галузі зв’язку, – у нас є вакансії. Приєднуйтесь!

Переглянути перелік вакантних місць: http://www.ucrf.gov.ua/vakansiyi/

KLM_7290IMG_9149KLM_7203_MG_0378_MG_1388_MG_0360IMG_9175_MG_1309_MG_0463_MG_0440_MG_1319_MG_1311

27 липня 2018

Start typing and press Enter to search