Наявність висококваліфікованого кадрового складу та новітнє вимірювальне обладнання Центру сертифікації Українського державного центру радіочастот сприяють тому, що ЦС по праву вважають одним з кращих органів з оцінки відповідності РЕЗ не тільки в Україні, але й у країнах СНД.

Черговим екзаменом для визначення фахової компетентності працівників ЦС стало проведення комплексу робіт з сертифікації станції супутникового зв’язку Ka-діапазону, яку, до речі, в Україні проведено вперше.

Сертифікат відповідності видано приватному акціонерному товариству „ДАТАГРУП” (Україна) на партію продукції — станції супутникового зв’язку земні типу VSAT (VSAT термінал), т.м. ViaSat моделі SurfBeam 2, виробництва „ViaSat Inc.”, США.

Нагадуємо, що Центр має сертифіковану систему управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001. В ЦС УДЦР є можливість проводити на рівні європейських випробувальних центрів комплексні випробування технічних засобів різного призначення. Переважна частина випробувань продукції, зокрема це стосується вимірювань ЕМС, функціональних параметрів, стійкості до впливу зовнішніх факторів, SAR тощо, є унікальними як для України так і країн СНД.

Щороку ЦС УДЦР видає понад 400 сертифікатів відповідності, а також проводить і оформлює протоколами близько 1000 різноманітних випробувань.

Start typing and press Enter to search