Випробувальний центр Українського державного центру радіочастот відвідали директори відомих південнокорейських компаній Famz Communication, Joy&Batoo/KT Partners, SET TECH CO, які є виробниками телекомунікаційного обладнання.

 

Основною метою їх перебування в Україні є ознайомлення з системою сертифікації телекомунікаційного обладнання та можливістю просування своєї продукції на український ринок.

 

Під час перебування в Українському державному центрі радіочастот почесні гості оглянули лабораторії Центру, ознайомилися з матеріально-технічною базою.

 

Начальник Випробувального центру розповів їм про напрями діяльності, які охоплюють практично всі види випробувань (вимірювань параметрів) радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, технічних засобів телекомунікацій на відповідність національним і міжнародних нормативним документам (стандартам, нормам, рекомендаціям тощо).

 

Гості були приємно вражені технічною оснащеністю Центру та рівнем професійної підготовки персоналу. Це на їх думку, дозволить кваліфіковано проводити роботи з підтвердження відповідності (сертифікації) радіообладнання, яке планується завозити до України для  реалізації.

 

За домовленістю делегацій України та Південної Кореї, першим етапом співпраці стане проведення робіт з сертифікації репіторів для локальних телекомунікаційних мереж.

 

Start typing and press Enter to search