В Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада, на якій підбито підсумки виробничої діяльності підприємства за III квартал 2010 року.

 

Виступаючи перед керівниками структурних підрозділів начальник УДЦР Павло Слободянюк підкреслив, що основним результатом роботи колективу є фінансово-економічні показники.

2010-10-19-01

В цілому, відзначив він, вони задовольняють. План доходів підприємства виконаний на 117%. Приріст, в першу чергу, відбувся за рахунок діяльності колективу Управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. У порівнянні з II кварталом поточного року показники цього управління зросли майже у 1,5 рази.

Серед інших структурних підрозділів, в яких значно покращились фінансові здобутки, – Центр сертифікації.

2010-10-19-02

Павло Слободянюк відзначив, що зростання доходів цього підрозділу пов’язане із збільшенням обсягу робіт з сертифікації. Цей вид діяльності, підкреслив керівник підприємства, має хорошу перспективу. У звітній період ЦС УДЦР провів 220 сертифікаційних випробувань проти 135 у II кварталі.

Начальник УДЦР також відзначив стабільну роботу колективів Управління радіочастотних присвоєнь, Управління радіочастотного моніторингу та Управління телекомунікацій.

Зростанню показників сприяло збільшення обсягів надання послуг замовникам, оформлення висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ, оформлення дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування, координації частотоприсвоєнь для РЕЗ України, вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж тощо.

2010-10-19-03

Павло Слободянюк також позитивно охарактеризував роботу фахівців Управління науково-технічного забезпечення, зокрема щодо завершення розробки Автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів та 2-го етапу впровадження програмного комплексу ICS Manager nG.

2010-10-19-04

На завершення виступу Павло Слободянюк підкреслив, що виробничі показники підприємства у III кварталі є досить високими, але це не дає права зупинятися на досягнутому.

У підтвердження своїх слів він назвав цілу низку завдань, які належить вирішити колективу у четвертому кварталі та мають сприяти покращенню діяльності підприємства з надання населенню України якісних послуг.

Start typing and press Enter to search