09 – 11 жовтня 2007 року в УДЦР (м. Київ) проведена виробнича нарада з фахівцями відділу вимірювань управління телекомунікацій та регіональних філій Центру з питань вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж. У нараді взяли участь керівництво УДЦР та керівництво і фахівці Державної інспекції зв’язку.
Розглянуті та обговорені питання:

  1. Порядок проведення вимірювань відповідно до вимог „Положення про вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж з метою здійснення державного нагляду у сфері телекомунікацій”, введеного в дію рішенням НКРЗ від 02.08.2007 № 874.
  2. Зміни і доповнення в нормативно-правовій базі, що регламентує здійснення вимірювань на телекомунікаційній мережі загального користування України.
  3. Проблемні питання технічного контролю мереж передачі даних.
  4. Основні принципи побудови пакетних мереж для передачі телефонного трафіку.
  5. Особливості проведення технічного контролю на мережах рухомого зв’язку
  6. Аналіз виконання вимог наказу УДЦР від 27.07.2006 р. № 260 з питань укладання договорів з операторами телекомунікацій та взаємодії підрозділів і філій УДЦР при проведенні вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж.
  7. Підведені підсумки роботи фахівців УДЦР та регіональних філій з питань вимірювань телекомунікаційних мереж за 9 місяців 2007 року та поставлені завдання на подальшу роботу.

 

В ході проведення наради учасники відвідали виставку досягнень сучасних телекомунікацій і зв’язку та технічні майданчики ЗАТ „ДАТАГРУП” та ТОВ „Гольден Телеком”„ де ознайомилися з обладнанням і структурою мереж передачі даних операторів.

 

Start typing and press Enter to search