Випробувальний центр Українського державного центру радіочастот поповнився унікальним комплексом обладнання Швейцарського виробництва DASY5 NEO, що призначене для вимірювання SAR (SAR – питома потужність поглинання випромінювання людським тілом). Комплексу, придбаного УДЦР, немає в жодній країні СНД.

 

Нове обладнання дозволяє вимірювати SAR термінальних пристроїв зв’язку різного призначення будь яких стандартів. Наприклад, GSM, CDMA, UMTS, TETRA та інших.

 

Також цей комплекс дозволяє забезпечувати вимірювання електромагнітних, електричних (Е) та магнітних (Н) полів в об’ємі від кубічних міліметрів до кубічних сантиметрів у  діапазоні частот  до 8 ГГц.

 

Комплекс цілком відповідає усім стандартам щодо вимірювання SAR для Європи та Америки (EN50360 IEEЕ 1528, IEC 62209-1,2, EN50361, EN50383) для вимірювання рівня поля H, Е (EN 50392, EN 50357).

 

Потрібно зазначити, що в Україні затверджено граничні норми опромінення людини від мобільних телефонів та аналогічної апаратури в термінах SAR. Допустиме значення SAR для мобільних телефонів в частотному діапазоні до 3 ГГц – 2 Вт/кг для 10 грамів м’язової тканини людини. Ці показники є ідентичними європейському стандарту.

Start typing and press Enter to search