Випробувальний центр ЦС УДЦР отримав визнання провідного європейського органу з оцінки відповідності – Британської сертифікаційної ради по телекомунікаціям (TUV SUD BABT).

Сертифікат засвідчує, що Випробувальний центр оцінений згідно вимог TUV SUD BABT та внесений до переліку випробувальних лабораторій, а також, що результати випробувань (протоколи) визнаються TUV SUD BABT.

2014-11-04-01

Отримання Сертифікату дозволяє Замовникам, насамперед вітчизняним виробникам, провівши випробування у ВЦ УДЦР, в подальшому проводити оцінку відповідності продукції для ринку ЄС у ООВ TUV SUD BABT.

– Ми отримали документ, який є об’єктивною та незалежною оцінкою рівня Випробувального центру Українського державного центру радіочастот, – зазначив керівник ЦС УДЦР Олександр Лисенко.

Сьогодні Центр з сертифікації УДЦР є лідером на ринку з тестування РЕЗ (ВП). Сучасна матеріально-технічна база, висока компетентність спеціалістів дозволяють ЦС проводити комплексні випробування продукції багатьох галузей промисловості, зокрема, космічної, машинобудування, транспорту, енергетики тощо.

Потенціал структурного підрозділу постійно зростає. Ряд випробувань продукції, в частині вимірювань параметрів ЕМС, SAR, функціональних параметрів, стійкості до впливу зовнішніх факторів є унікальними для України.

Технічна компетентність ЦС, достовірність та обґрунтованість випробувань неодноразово підтверджена проведенням порівняльних випробувань з провідними лабораторіями світу.

ЦC УДЦР укомплектований висококваліфікованими спеціалістами, має підготовлений штат аудиторів, що дозволяє самостійно проводити весь комплекс робіт з оцінки відповідності технічних засобів.

Центр сертифікації УДЦР завжди діє на принципах, що виключають можливість адміністративного, комерційного, фінансового або іншого тиску, що може вплинути на його об’єктивність та неупередженість.

Він є незалежним від розробників, виробників, постачальників та споживачів продукції.

 

Контакти Центру з сертифікації УДЦР:

 

тел. (044) 422-81-84, 422-81-85, 422-85-46,

тел./факс: (044) 422-85-43, 422-85-41,

ел. пошта: oc@www.ucrf.gov.uatestlab@www.ucrf.gov.ua

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search