Днями провідний європейський нотифікований орган з оцінки відповідності – Британська сертифікаційна рада з телекомунікацій (TÜV SÜD BABT) провела аудит Випробувального центру ЦС УДЦР.

Як повідомив в коментарі прес-службі УДЦР начальник Центру з сертифікації Олександр Лисенко, колективу приємно, що перевірені питання щодо технічного забезпечення Центру, здатності фахівців професійно виконувати відповідні випробування отримали високу оцінку з боку представників відомого європейського нотифікованого органу.

«Ми сподіваємося, що отримані результати, а також настрій сторін на активну співпрацю, стануть основою наших подальших відносин», – наголосив Олександр Лисенко.

За результатами аудиту TÜV SÜD BABT надіслала на адресу підприємства офіційний лист, в якому засвідчила, що Випробувальний центр УДЦР відповідає вимогам нотифікованого органу та підтвердила про визнання сертифікаційною радою результатів випробувань (протоколи).

Свідченням готовності ЦС УДЦР виконувати завдання на рівні європейських стандартів є також позитивні результати нещодавно проведеної щорічної інспекційної перевірки-аудиту на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій», яку щойно завершило Національне агентство з акредитації України. Агентство в черговий раз підтвердило технічну компетентність, достовірність та обґрунтованість результатів випробувань продукції.

Нагадаємо, що протоколи випробувань ВЦ УДЦР також визнаються європейським нотифікованим органом з оцінки відповідності Notified Body number: 2549, компанія SIA “International Center for Quality Certification–ICQC” (Латвія).

ВЦ УДЦР також успішно провів організаційні заходи та розробив комплект заявочних документів для акредитації в системі Federal Communications Commission (США), а на стадії завершення реєстрації (внесення) ВЦ УДЦР як “лабораторії з тестування” до Бази даних лабораторій, погоджених Міжнародним союзом електрозв’язку (International Telecommunication Union).

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search