Днями Національне агентство з акредитації України (НААУ) завершило  перевірку діяльності акредитованого Випробувального центру ДП «Український державний центр радіочастот» (ВЦ УКРЧАСТОТНАГЛЯД).

       За словами начальника ВЦ Дмитра Бунія, перевірка носила плановий характер і проводилася з метою оцінки відповідності вимогам стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій (ISO/IEC 17025:2017, IDT)».

   «Оцінці експертів підлягали всі процеси діяльності Випробувального центру. Загальні висновки групи аудиторів – позитивні, що дозволяє нам продовжити роботу в інтересах замовників, а також значно розширити спектр послуг з випробувань продукції», – сказав Дмитро  Буній.

Варто зазначити, що  у 2017 році Випробувальним центром проведено і оформлено протоколами 2 тис.508 випробувань продукції. Низка випробувань в частині вимірювань радіопараметрів, ЕМС, SAR, стійкості до впливу зовнішніх факторів залишаються унікальними для України.

Випробувальний центр УДЦР внесений до переліку випробувальних лабораторій, результати випробувань яких визнаються європейським нотифікованим органом з оцінки відповідності – Британської сертифікаційної ради по телекомунікаціям (British Approvals Board for Telecommunications, TÜV SÜD BABT).

 

Переглянути сюжет про діяльність Центру з сертифікації УДЦР: https://www.youtube.com/watch?v=RLzpQ9MyNmk&list=PLLxR9oIx4Js4MEOnR2sTSek4nokf4hEug&index=27&t=0s

 

 

17 квітня 2018

Start typing and press Enter to search