За період з 20 по 26 серпня цього року підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання  22453 РЕЗ, виявили 49 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 54 незаконно діючих пристрої.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Вінницькій області – 21, Кіровоградській – 12,  Київській  –  9.

Також виявлено та усунено дію 8 джерел радіозавад.

Разом з тим, фахівці УДЦР підготували 9 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 517 висновків щодо електромагнітної  сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 933 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 569 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР здійснили технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5030 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 64 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного.

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 3342 абонентам.

Спеціалістами УДЦР складено 57 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 23 по 29 липня до бази даних внесено 26972 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 34 випробування.

Start typing and press Enter to search