На замовлення УДЦР Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв‘язок» завершив розробку техніко-економічного обґрунтування впровадження в Україні послуги MNP.

Про це в коментарі прес-службі підприємства повідомила директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку Вікторія Трощенко.

«В результаті дослідження, проведеного спеціалістами інституту «Діпрозв‘язок», сьогодні ми маємо один із ключових документів для реалізації в Україні послуги MNP, зокрема, ТЕО впровадження Централізованої бази даних перенесених абонентських номерів», – заявила Вікторія Трощенко.

Вона також зазначила, що ТЕО буде розміщено на офіційному сайті УДЦР для ознайомлення з ним потенційних учасників процедури закупівлі на впровадження послуги MNP.

«Ми розміщуємо це ТЕО у відкритому доступі на офіційному сайті УДЦР з тим, щоб забезпечити прозорість роботи із запровадження послуги MNP, а також надати можливість всім бажаючим вже сьогодні подумати над технічним рішенням впровадження Централізованої бази даних перенесених абонентських номерів», – наголосила директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку УДЦР Вікторія Трощенко.

З техніко-економічним обґрунтуванням впровадження Централізованої бази даних перенесених абонентських номерів для реалізації послуг перенесення абонентського номера в Україні» можна ознайомитись за цим гіперпосиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/np_teo_zvit_prn.pdf.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search