Днями у Киві відбувся «РКІ Forum UA-2016»: “Від Цифрової України – до Єдиного Цифрового Ринку», організатором якого виступила Всеукраїнська асоціація «Інформаційна безпека та інформаційні технології».

Участь у заході взяли представники органів державної влади, громадських організацій та об’єднань, національних та іноземних розробників засобів електронної ідентифікації та постачальників рішень для схем електронної ідентифікації, операторів мобільного зв’язку, суб’єктів банківської сфери та інше.

Український державний центр радіочастот на цьому форумі представляли директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку держпідприємства Вікторія Трощенко та директор Департаменту інформаційних технологій  Андрій Кузміч.

За словами Вікторії Трощенко, даний форум став гарним майданчиком для дискусій, обговорення проблемних питань, обміну думками та досвідом між представниками уповноважених державних органів та експертної спільноти з питань розбудови інфраструктури для електронної ідентифікації та надання електронних послуг.

«Цей форум був важливим для УДЦР в контексті впровадження підприємством Порталу послуг для бізнесу, який передбачає спрощення процедур подання заявок на присвоєння радіочастот радіоелектронним засобам та отримання дозволів на їх експлуатацію. Нам для цього необхідно вирішити питання використання схем та засобів електронної ідентифікації користувачів наших послуг. І кращого майданчику для цього не знайти», – наголосила Вікторія Трощенко.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search