Днями у прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ відбувся круглий стіл на тему: «Рік 3G. Стримувальні чинники на шляху вперед».

В цьому заході, організатором якого виступила компанія ЛІГА: ЗАКОН в рамках комунікаційного проекту LIGA: HUB взяли участь представники органів державної влади, мобільних операторів, громадських об’єднань та підприємств галузі зв’язку. УДЦР на заході представляла директор ІТ-напрямку підприємства Вікторія Трощенко.

14449973_122418021551983_4092743756820959807_n

Під час круглого столу його учасники говорили головним чином не про досягнення у розгортанні в Україні мережі зв’язку третього покоління, а про стримуючі чинники, які перешкоджають більш стрімкому впровадженню технології 3G в нашій країні. Зокрема, під час тематичних панелей йшлося про те, що зроблено бізнесом для виконання державного завдання з розвитку 3G-мережі в Україні та про роль органів місцевого самоврядування у розвитку телекомунікаційної галузі.

У своєму виступі Вікторія Трощенко зазначила, що фахівці УДЦР спільно з мобільними операторами доклали чимало зусиль для усунення існуючих перешкод для розбудови мережі 3G в Україні.

«З огляду на тематику нашого круглого столу про стримуючі фактори на шляху 3G я дуже задоволена тим, що УДЦР не став перешкодою для операторів. Для цього ми доклали максимум зусиль. Ми в тісній взаємодії з асоціацією «Телас» знайшли можливість скоротити терміни видачі дозвільних документів і починаючи з квітня минулого року видали понад 14 тисяч висновків і понад 13 тисяч дозволів на розбудову мережі 3G і тим самим довели, що можемо працювати швидко та результативно», – наголосила Вікторія Трощенко.

Start typing and press Enter to search