Про це прес-службі УДЦР повідомила директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку держпідприємства Вікторія Трощенко.

«Для учасників процесу впровадження послуги MNP в Україні є хороша новина. Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України своїм наказом затвердила Технологічний процес взаємодії телекомунікаційних мереж між собою під час надання послуги перенесення абонентського номера і його подальшого обслуговування», – зазначила Вікторія Трощенко.

На її думку цей наказ вагомий доказ того, що процес впровадження MNP в Україні триває і зараз знято черговий бар’єр для успішної реалізації цього проекту.

«Мобільні оператори неодноразово протягом тривалого часу акцентували увагу на тому, що без відповідного наказу Держспецзвязку вони не зможуть рухатись в процесі побудови мереж MNP. Тепер ми маємо документ, який визначає єдиний формат передачі адресної інформації, пов’язаної зі встановленням з’єднання з перенесеними абонентськими номерами та технічні вимоги до технологічного процесу взаємодії телекомунікаційних мереж під час маршрутизації викликів, текстових та мультимедійних повідомлень і це значно спрощує завдання мобільних операторів при проектуванні телекомунікаційних мереж MNP», - зазначила Вікторія Трощенко.

Вона також поінформувала, що технічні вимоги до технологічного процесу взаємодії телекомунікаційних мереж системи MNP це результат ґрунтовної науково-дослідної роботи, яку на замовлення УДЦР провів Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок».

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search