Координаційна комісія із запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку, до якої входять представники Дніпропетровської філії УДЦР, ДІЗ, регіональних управлінь СБУ та МВС, виявила факти втручання в роботу приладів обліку електричної енергії.

 

Так, протягом трьох останніх місяців 2011 року оперативним шляхом виявлено 6 пристроїв, які незаконно використовувалися злочинцями.

 

За ознаками злочинів, передбачених ст.188.ч.1 та ч.2 Кримінального кодексу України, порушено кримінальні справи.

 

Як стало відомо, шахраї з корисних міркувань тривалий час із застосуванням спеціального обладнання наносили збитки енергетичній компанії області. За даними ПАТ «ЕК Дніпрообленерго» вони склали 600 тисяч гривень.

 

Обладнання, за допомогою якого здійснювалося несанкціоноване втручання в роботу приладів обліку електричної енергії, вилучено.

 

Також у виявленні НДП свій професіоналізм продемонстрували й фахівці Рівненської філії УДЦР.

 

Нещодавно, наприклад, під час здійснення оперативних заходів в м. Здолбунів спеціалісти регіональної філії спільно з представником Західного управління ДІЗ та співробітниками міського відділу УМВС зафіксували роботу стаціонарної станції системи передачі даних з використанням технології широкосмугового радіодоступу без дозволу на експлуатацію.

 

На власника РЕЗ складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.146 КУпАП.

Start typing and press Enter to search