Начальник Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” Павло Слободянюк вважає, що впровадження в Україні узагальненої бази кодів ІМЕІ мобільних телефонів дозволить розв’язати проблему крадіжок мобільних телефонів у громадян.

 

Про це він заявив в інтерв’ю газеті „Факты и комментарии”.

 

– Навіщо красти, якщо користуватися таким засобом зв’язку буде нереально, – зазначив Павло Слободянюк. – Громадянин, у якого вкрали телефон, має звернутися до міліції. Правоохоронці повідомлять про це фахівцям Українського державного центру радіочастот і апарат буде відключено від обслуговування, – додав він.

 

Крім того Павло Слободянюк зауважив, що до „чорного списку” також потраплять апарати, власники яких протягом трьох місяців не змогли довести, що їх перебування у „сірому списку” неправильне.

 

– Враховуючи те, що ми „сірі” списки сформували вперше в листопаді, такі апарати в „чорному” з’являться тільки через три місяці. Поки що в чорному списку немає жодного телефону, – повідомив він.

 

Начальник УДЦР Павло Слободянюк також повідомив, що МВС розробило інструкцію, яка визначає порядок формування, ведення та використання бази даних терміналів, що потрапили до „чорного списку”. А також подальшої передачі цієї інформації до узагальненої бази кодів ІМЕІ, яку веде Державне підприємство „Український державний центр радіочастот”.

 

На думку Павла Слободянюка, використання коду ІМЕІ позбавить сенсу крадіжки мобільних телефонів.

Start typing and press Enter to search