Відтепер, згідно зі змінами, внесеними до Закону України „Про радіочастотний ресурс України”, Український державний центр радіочастот уповноважений за заявою користувача здійснювати процедуру анулювання дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Раніше ці завдання покладались на Державну інспекцію зв’язку України.

 

Значно скоротився і процес анулювання дозволів, який раніше тривав більше місяця.

 

Для того, щоби анулювати дозвіл на експлуатацію РЕЗ та ВП, заявник має звернутися із відповідною заявою до Українського державного центру радіочастот (03179, місто Київ, проспект Перемоги, 15-й км.).

 

У разі необхідності анулювати дозволи на експлуатацію абонентських РЕЗ та ВП, користувач РЧР України звертається до відповідної регіональної філії УДЦР.

 

Рішення УДЦР про анулювання дозволу на експлуатацію набирає чинності через десять днів від дня його прийняття. Якщо користувач радіочастотного ресурсу України протягом цього часу оскаржує дане рішення в судовому порядку, дія цього рішення призупиняється до завершення судового розгляду.

 

Більш повну інформацію щодо особливостей анулювання дозволів на експлуатацію засобів та підготовки відповідних документів можна отримати на сайті Українського державного центру радіочастот (http://www.ucrf.gov.ua/uk/tariffes/1135758710/1278501466/), а також за телефоном –(44) 422 82 95.

Start typing and press Enter to search