У деяких ЗМІ з’явилася інформація щодо перенесення термінів відключення операторами мобільних телефонів, коди ІМЕІ яких внесено до так званого „сірого списку”.

 

Жодних рішень, щодо відміни або перенесення терміну відключення від надання послуг мобільних телефонів, які потрапили до „сірого списку” НКРЗ не приймала.

 

До УДЦР також не надходило інформації від операторів про технічну неможливість повідомити абонентам про знаходження кодів ІМЕІ їх телефонів у „сірому списку” або їх відключення від надання послуг.

 

Український державний центр радіочастот (УДЦР) повідомляє, що відповідно до рішення Національної комісії з питань регулювання зв’язку України (НКРЗ) від 29.10.2009 №1722 „Про встановлення тимчасового регламенту обміну переліками кодів ІМЕІ між УДЦР та операторами мобільного зв’язку” на підставі отриманих від операторів стільникового зв’язку даних ним сформовано „сірий список” кодів ІМЕІ мобільних телефонів, що обслуговуються операторами. Зазначені „сірі списки” 16 листопада 2009 року УДЦР офіційно передав операторам стільникового зв’язку.

 

Нагадуємо, що до „сірого списку” заносяться коди ІМЕІ мобільних телефонів, що підключилися до мережі оператора, законне походження яких на Україні не підтверджено.

 

Згідно з чинними ліцензійними умовами оператори мобільного зв’язку повинні направити абонентам мобільних телефонів, коди ІМЕІ яких увійшли до „сірого списку”, відповідне попередження та через 3 місяці з дати першого підключення такого телефону до мережі припинити його обслуговування.

Start typing and press Enter to search